Garanti Şartları


Firmamızdan aldığınız tüm ürünler siz müşterilerimize gönderilmeden önce kalite kontrol bölümü tarafından detaylı olarak incelenip ayıplı (hatalı) ürün göndermemek için azami çaba sarf edilmektedir. www.minecraftaltinhesap.com adresinden aldığınız tüm ürünlere ait kalite sorumluluğu hesap elinize geçene kadar tarafımıza aittir. Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında kontrol ediniz. Ürünlerin sorunlu olduğunu düşündüğünüz durumda, www.minecraftaltinhesap.com yetkilisine, durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldınız andan itibaren teslimat yerine getirmiş olduğunu kabul etmiş sayılırsınız. Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Minecraft Premium

Minecraftaltinhesap.com Sizlere en güvenilir ve en uygun fiyatlı Minecraft Premium Hesapları sağlamayı hedefler. Almış olduğunuz bütün Minecraft Premium Hesaplar garantilidir. Hesaplar anlık olarak teslim edilir, değişimi yapılır.
5 Yıldır farklı isimlerde Minecraft Premium sektöründe hizmet vermekteyiz. En iyisi olduğumuzu iddia etmiyoruz SÖYLÜYORUZ. Sektörün en güvenilir sitesi Minecraft Altın Hesap